Garážové brány - Nitra

SEKČNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Sekcionálne brány sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky a potreby užívateľov. Garážové brány sú vyrábané presne na mieru podľa stavebnej situácie a požiadaviek užívateľa. Sekčné brány sa otvárajú zvislo a zachádzajú pod strop. Táto konštrukcia Vám poskytne maximum miesta v garáži aj pred garážou.

Celý systém je namontovaný za stavebný otvor a umožňuje využívať celú šírku prejazdu. Všetky súčiastky garážových brán sú pozinkované. Sekcie sú vyrobené z vysoko odolného materiálu voči korózií. Garážové brány sú testované a certifikované podľa európskej normy EN - 13241 – 1


Systém otvárania


ExcelDoor garážové brány v 50 odtieňoch laminácie.


ExcelDoor garážová brána podľa Vašich predstáv! 48 + 2 druhov dekoračnej fólie RENOLIT. Všetky panely sú dostupné v ich štandardných farbách (obvykle RAL 9010 nebo RAL 9002), ale samozrejme sme pripravený nalakovať vašu bránu z obidvoch strán na takmer akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL.

md1ac3de
Woodgrain (imitácia dreva)
Ide o najbežnejší typ povrchu na garážových bránach. Napodobuje štruktúru dreva. Efektný na pohľad je v kombinácii s fóliou imitujúcou drevo, veľmi populárný je tiež v tradičných RAL farbách.
9fe6ad4
Stucco (pomarančová kôra)
Vzhľad povrchu stucco sa dá prirovnat k vzhľadu pomarančové kôry. Stucco je tradičným designom panelov a po rokoch používania vašej garážovej brány iste oceníte, že stucco stále zostává v móde.
6a56384d
Plain (hladký)
Exkluzívny vzhľad pre exkluzívnu bránu. Brána zostavená z hladkých panelov je ozdobou priečelia každej garáže.

Dekoračné fólie

Montáž garážovej brány (Nitra a okolie)

Po vymeraní a podpise objednávky nasleduje montáž, ktorá bude prevedená v dohodnutom termíne.