Akcia -45 %na garážové brány.

Garážové brány - EXCLUSIVE

Garážová brána

Oceľové garážové brány vo všetkých obľúbených dizajnoch:

Garážové brány majú 40 mm hrubý polyuretánový izolačný systém. Dômyselná mechanika zabezpečuje výborné tepelné vlastnosti brán a nezvyšujú spotrebu energie v uzavretom priestore. Tesnenie po celom obvode zabezpečuje tepelnú a zvukovú izoláciu garáže. Spodná tesniaca guma nahradzuje prah a minimalizuje nerovnosť podlahy. Všetky použité kovové komponenty sú pozinkované, čím sa zaručuje vysoká odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Ochrana proti zovretiu prstov:

Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby pri otváraní a zatváraní nehrozilo nebezpečenstvo zovretia prstov, v súlade s novými bezpečnostnými normami EU od 1.5.2005.

Bezpečnostné prvky sú vyvinuté pre vašu ochranu a spĺňajú všetky predpoklady pre bezpečnú montáž a používanie brány Tortechnik GmbH Deutschland.

Sekcionálne garážové brány sa montujú do vnútorného priestoru garáže. Bočné dráhy sú vedené pozdĺž otvoru do pravého uhla. Vďaka tomuto riešeniu je možné využívať celú hĺbku garáže.

Po vrchová úprava FLAT /hladký:

Hladký povrch FLAT – dáva vyniknúť povrchu brány a zaručuje moderný vzhľad. Je dostupný v antracite RAL7016 v bielej farbe a v imitácii dreva.

Farba:

Základné farebné úpravy sú: biela, antracit RAL7016, strieborná RAL9006, orech, zlatý dub, mahagón. Za príplatok je možnosť nástreku brány podľa RAL vzorkovníka alebo potiahnutie RENOLIT fóliou - všetky dostupné imitácie dreva.

Dizajn:

Panely sú dostupné v prevedeniach:

  • celohladký (zlatý dub, antracit, biela, všetky panely v RENOLIT-e a nástreku RAL)
  • stredový pruh (biela, antracit, orech, zlatý dub, mahagón)

Montáž garážovej brány

Po osobnom zameraní technikom a podpise záväznej objednávky, nasleduje objednávka brány a montáž v dohodnutom termíne.