Akcia až do -40 %na garážové brány.

Priemyselné brány INDUSTRY

Priemyselné brány INDUSTRY majú krátku dodaciu lehotu a veľmi dobrú tepelnú izoláciu.

Oceľové priemyselné brány INDUSTRY so 40 mm hrubou polyuretánovou izoláciou sú vyrábané vrátane kovania v Európe a spĺňajú všetky požiadavky precíznosti vyhotovenia. Priemyselné brány sú určené pre priemyselné stavby a garáže všade tam, kde je požiadavka na pásový dizajn. Oceľový plášť sekcií zaručuje dostatočnú pevnosť a odolnosť brán.

Rýchla dodacia lehota:

Priemyselné brány INDUSTRY vyrobené podľa Vašich požiadaviek sme schopní dodať do 14 dní.

Riešenie:

Priemyselné brány sa skladajú z panelov, ktoré majú výšku 500 a 610 mm a vzájomne sa kombinujú. Podľa potreby je možné kombinovať panely plné s presklenými hliníkovými panelmi. Rámčeky okienok sú čiernej a bielej farby

Montáž:

Výhodou je prispôsobenie vodiacej dráhy k stavebným podmienkam vo vnútri otvoru, čo umožňuje montáž v komplikovaných podmienkach.

Personálne dvere:

Priemyselné brány je možné doplniť presklenou hliníkovou sekciou, ktorá zaisťuje presvetlenie výrobného priestoru prípadne personálnymi dverami.

Bezpečnosť pri montáži:

Bezpečnostné prvky sú vyvinuté pre vašu ochranu a spĺňajú všetky predpoklady pre bezpečnú montáž a používanie brány Tortechnik. Priemyselné brány FACTORY sú moderné priemyselné brány európskeho štandardu.

Pásový dizajn:

Pásový dizajn umožňuje ľubovoľne upravovať výšku a šírku brány. Povrch so štruktúrou dreva – woodgrain a stucco– zabezpečuje, že dažďová voda nezanecháva stopy na povrchu brány a drobné škrabance sú takmer neviditelné – na rozdieľ od hladkého povrchu.

Max. šírka: 6000 mm
Max. výška.6025 mm
Farba: biela, RAL 9006 strieborná (hliník), možnosť farbenia podľa stupnice RAL
Dizajn: pruhy
Izolácia: 40 mm polyuretán